Hakkımızda

#
Kaliteli Hizmet

Siz değerli firmalarımızla hizmetimizde kaliteyi ve her zaman güler yüzle iletişim halinde olmayı onur biliriz. Sizin işinize odaklanın paketinizi biz hızlı ve güvenli taşıyalım.

#
Hızlı Teslimat Süremiz

Paket teslimatlarını mümkün olan en hızlı sürede teslim alıp, en hızlı sürede teslim ederek motor kurye firmaları arasında en hızlı olmak hedefimiz.

#
Düzenli Personel Eğitimi

Personellerimizi düzenli olarak kontrol edip, eğitimini sağlamakla mükellefiz. Personellerimizin çalışma prensipleri en üst düzey kalite standartlarına göre olmaktadır.

Hakkımızda

İsteGelirBiAnda gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve işletmelerin yaşadığı kurye sorunlarına çözüm olabilmek için kurulmuşt
ur.
Günümüzde hizmetler artık birçok kişinin evine ve iş yerine kolay bir şekilde gidebilmektedir. Ancak birçok işletmenin bu hizmetleri verirken en çok yaşadığı sorunlar maalesef taşıma yani kurye hizmetleri olmuştur.
Motor arızaları, kazalar, personel sorunları ve zamanında gitmeyen paketler gibi sorunlar yüzünden müşteri kayıpları yaşanmakta olup iş verenlerin kendi işlerine odaklanamaması ve iş güçlerinden taviz vermek durumunda kalmaları görülmektedir.

about-imgBiz iste gelir firması olarak dersimiz iyi çalışıp analiz ve etütlerimizi iyi yapıp artık işletmelerin bu yükünü almaya karar verdik. Tam profesyonel bir ekiple beraber teknolojik alt yapımız düzenli personel eğitimleri tam sorumlulukla bu sorunların üstesinden geleceğiz. Siz değerli firmalarımızın gücüne güç katıp geleceği sizlerle birlikte inşa edeceğiz.

Dediğimiz gibi: Siz işinize odaklanın biz hızla ve güvenle taşıyalım.

about-img

213

Teslim Ettiğimiz Paket

17

Çalıştığımız Firma Sayısı

13

Motor Kuryemiz

4.6

Kurye Hizmet Yıldız Puanımız
Hemen İletişime Geçin!